Zawartość szczepionki na Covid-19 firmy Pfizer przedostaje się do wątroby, zmienia ludzkie chromosomy i modyfikuje DNA.

 

Szwedzcy naukowcy z Uniwersytetu w Lund odkryli, że zawartość „szczepionki” przeciwko koronawirusowi Wuhan firmy Pfizer (Covid-19) przenika do ludzkich komórek wątroby i przekształca się w DNA.

Kiedy znajdujące się w szczepionkach białka kolczaste RNA (mRNA) są wstrzykiwane do organizmu, przemieszczają się do wątroby i zmieniają DNA znajdujące się w jądrach komórek wątroby.

Zwiększa to ekspresję genu LINE-1, który wytwarza mRNA. Po zakończeniu tego procesu mRNA opuszcza jądra i wchodzi do cytoplazmy komórek, przekształcając się w białko LINE-1. Segment tego białka, zwany otwartą ramką odczytu-1 lub ORF-1, wraca następnie do jąder komórek wątroby, gdzie przyłącza się do mRNA szczepionki i odwrotnie transkrybuje go w DNA białka kolca. Nawiasem mówiąc, odwrotna transkrypcja ma miejsce, gdy DNA jest tworzone z RNA.

Z drugiej strony, normalny proces transkrypcji obejmuje część DNA służącą jako matryca do wytworzenia cząsteczki mRNA wewnątrz jądra. „W tym badaniu przedstawiamy dowody na to, że szczepionka COVID-19 mRNA BNT162b2 jest w stanie dostać się do ludzkiej linii komórkowej wątroby Huh7 in vitro” napisali naukowcy w badaniu opublikowanym w czasopiśmie Current Issues of Molecular Biology.

MRNA BNT162b2 ulega odwrotnej transkrypcji wewnątrzkomórkowej do DNA już po 6 [godzinach] po ekspozycji na BNT162b2”, dodali. BNT162b2 to inna nazwa dla szczepionki Pfizer-BioNTech którą obie firmy nazywają „szczepionką” – inna nazwa wstrzyknięcia to Comirnaty. CDC kłamało na temat szczepień mRNA, twierdząc, że nigdy nie dostaną się do jądra komórkowego.

Cały opisany powyżej proces następuje zaledwie w sześć godzin. Szczepionka mRNA firmy Pfizer-BioNTech przekształca się w tym czasie w sztuczne DNA, co jest sprzeczne z tym, co od dawna mówiło amerykańskie Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC) na temat rzekomego działania tych szczepionek. „Materiał genetyczny dostarczany przez szczepionki mRNA nigdy nie wchodzi do jądra twoich komórek”, nadal czytamy na stronie internetowej CDC zatytułowanej “Myths and Facts about COVID-19 Vaccines.” (Mity i fakty na temat szczepionek COVID-19).

Nawiasem mówiąc, po raz pierwszy naukowcy wykazali in vitro lub na szalce Petriego, jak iniekcje mRNA przekształcają się w DNA w ludzkiej linii komórkowej wątroby. Mimo to „eksperci” i „weryfikatorzy faktów” nadal fałszywie twierdzą, że nie jest to możliwe. „Szczepionki COVID-19 w żaden sposób nie zmieniają ani nie wchodzą w interakcję z twoim DNA”, CDC nadal twierdzi, że zarówno w odniesieniu do szczepionek mRNA, jak i alternatywnych wektorów wirusowych firmy Johnson & Johnson (J&J) i AstraZeneca.

Odkąd szczepienia zostały wprowadzone przez Donalda Trumpa w ramach operacji Warp Speed, „władze” twierdziły, że zawartość szczepionek jest szybko usuwana przez organizm po wytworzeniu przeciwciał, co jest kłamstwem. „Te szczepionki dostarczają materiał genetyczny, który instruuje komórki, aby zaczęły wytwarzać odpowiedź immunologiczną na białka kolczaste znajdujące się na powierzchni SARS-CoV-2, które wywołują COVID-19”, donosi The Epoch Times. Rzecznik firmy Pfizer odpowiedział na rewelacje nowego badania, twierdząc fałszywie, że szczepionka mRNA „nie zmienia sekwencji DNA ludzkiej komórki”.

„Przekazuje organizmowi tylko instrukcje, jak zbudować odporność”, twierdzi. Inną rzeczą, którą ujawniły szwedzkie badania, jest to, że białka kolców mRNA na powierzchni komórek wątroby mogą powodować autoimmunologiczne zapalenie wątroby.

„Tutaj [istnieją] opisy przypadków osób, u których po szczepieniu BNT162b2 rozwinęło się autoimmunologiczne zapalenie wątroby” napisali autorzy badania. Przedstawili również pierwszy zgłoszony przypadek zdrowej 35-letniej kobiety, u której tydzień po pierwszej „dawce” szczepionki mRNA firmy Pfizer rozwinęło się autoimmunologiczne zapalenie wątroby.

Istnieje możliwość, napisali dalej autorzy, że „przeciwciała skierowane na białka kolca wywołane przez szczepienie mogą również wywołać stany autoimmunologiczne u osób predysponowanych”.

Link do oryginalnego artykułu: LINK