Rząd Japonii ogłosił stan nadzwyczajny w związku z gwałtownym wzrostem liczby przypadków raka w całym kraju.
Według oficjalnych badań, od czasu wprowadzenia szczepionek mRNA w latach 2020-2022 w tym kraju nastąpił „istotny statystycznie” wzrost zachorowań na agresywne nowotwory.
Do nowotworów turbo zalicza się raka jajnika, białaczkę, raka prostaty, raka trzustki i raka piersi.
Badanie, którego wyniki opublikowano wczoraj, wykazało, że w 2021 roku, po masowych szczepieniach pierwszą i drugą dawką szczepionki mRNA, zaobserwowano „pewien wzrost” śmiertelności z powodu nowotworów. W 2022 roku, po masowych szczepieniach trzecią dawką, wzrost ten stał się „znaczny”.
Autorzy badania zwracają uwagę, że tendencja spadkowa w przypadku śmiertelności z powodu czterech nowotworów powodujących najwięcej zgonów (płuc, jelita grubego, żołądka i wątroby) załamała się w 2020 roku, a następnie spowolniła w 2021 i 2022 roku.
Dr. Peter McCullough Sounds the Alarm on COVID Vaccine-Induced “Turbo Cancer”
“The COVID vaccines have at least three mechanisms by which they could start a cancer, or they could promote an existing cancer.”
1.) The messenger RNA from COVID-19 injections could severely… pic.twitter.com/KLxhin53Hm
— The Vigilant Fox 🦊 (@VigilantFox) April 16, 2024
Wyniki te potwierdzają obawy prof. Angusa Dalgleisha, znanego onkologa z Wielkiej Brytanii, który w 2022 roku ostrzegał, że szczepionki mRNA mogą „wzmacniać” ryzyko nowotworu i wybudzać pacjentów z remisji.
W zeszłym tygodniu prof. Dalgleish pochwalił japońskie badanie w artykule opublikowanym w brytyjskiej publikacji The Conservative Woman. „Rezultaty są zdumiewające” – napisał. „To pokazuje, że w roku 2020, kiedy wystąpiła pierwsza i druga fala covidu, wystąpił deficyt wszystkich nowotworów. W 2021 r. odnotowano nadwyżkę zgonów o 2,2% i wzrost zachorowań na nowotwory o 1,1%. Jednak do 2022 r. liczba nadmiernych zgonów wzrosła o 9,6%, a liczba nowotworów o 2,1%”.
Warto podkreślić, że związek między szczepionkami mRNA a wzrostem zachorowań na raka jest wciąż badany i wymaga dalszych badań.
Źródła: