Ukraińska hucpa

Ukraińska Hucpa, czyli hipokryzja nie zna granic.

Klasyka gatunku czyli jak USA robią wojnę tam gdzie są zasoby np. ropy i zabijają setki tysięcy cywili to medialne prostytutki mówią że oni są ok ponieważ niosą demokrację a tych co atakują to zwierzęta!

Jak Rosja broni się przed ekspansją NATO – Ukraina miała zostać neutralna taka była umowa to narracja w mediach jest diametralnie odmienna i Putin a także ogólnie Rosja to terroryści i najgorsi mordercy.

Jednoznacznie zaznaczamy, że mordowanie cywili, dzieci i inne zbrodnie powinny być ścigane bez względu na to kto się dopuścił tak ohydnych czynów

Za ludzi nadal myślą media i nic się w tej kwestii nie zmieniło. Wcześniej tych myślących nazywano „foliarzami” a obecnie „ruskimi onucami” i co najciekawsze tego typu teksty zostały zapoczątkowane przez nikogo innego jak właśnie przez zdrajców Narodu Polskiego którzy aktualnie są przy korycie i robią dosłownie wszystko aby Polakom uprzykrzyć życie. Rozdają na prawo i lewo nasze pieniądze które pochodzą rzecz jasna z dodruku dzięki temu nasze dzieci i wnuki będą na wiele lat zadłużone po uszy.

Ponadto obcym pokazuje się na każdym kroku że mają większe prawa od nas samych Polaków w naszym własnym kraju, absurd goni absurd.

Nie wspominając o służalczej polityce wobec USA ale tak to jest jak się jest wasalem tego zbrodniczego państwa który nie ma sojuszników a ma tylko interesy