Bibuła:„Dawki przypominające

 

Bibuła czyli jak bezkarnie zabić więcej ludzi; 2. Wzrost A.D.E. u populacji zaszczepionej na covid-19; 3. Jerzy Zięba – Dzieje Się!

Marek Hapon – Tony the Vaxinator (Chicago 04 10 2021)

1.Bibuła:„Dawki przypominające”, czyli jak bezkarnie zabić więcej ludzi… – Jon Rappoport
…I jaki jest tajny składnik „szczepionki” firmy Pfizer?

CZĘŚĆ PIERWSZA

Z plątaniny ogłoszeń CDC i FDA wyłania się kilka decyzji:

Rząd USA zaleca zastrzyki przypominające (ang. booster) „przeciwko COVID” osobom w wieku powyżej 65 lat; osobom w wieku od 50 do 64 lat, które mają choroby chroniczne; oraz, jak donosi Daily Mail, „osobom mieszkającym w placówkach instytucjonalnych, które zwiększają ich ryzyko narażenia, takich jak więzienia lub schroniska dla bezdomnych, a także pracownikom służby zdrowia, nauczycielom i pracownikom sklepów spożywczych”.

Osoby w wieku 65 lat i starsze mają już zwykle problemy zdrowotne. Co gorsza, większość z nich od lat jest leczona lekami, czyli toksycznymi substancjami. Wstrzyknięcie dodatkowej dawki preparatu, który spowodował już ogromną liczbę obrażeń i śmierci, to przepis na katastrofę.

Nazwałbym to targetowaniem. „— Weźmy najsłabszych ludzi i wstrzyknijmy im dawkę przypominającą, oprócz poprzednich dwóch dawek, które już przyjęli.”

Kolejno, żeby rozszerzyć zniszczenia, osoby w wieku od 50 do 64 lat z chorobami przewlekłymi również powinny wziąć dawkę przypominającą.

Uwaga: Zaatakowanie organizmów tych dwóch grup ludzi dodatkowymi zastrzykami przypominającymi ma dalszą korzyść dla rządu: kiedy zaszczepieni umierają lub doznają poważnych obrażeń, winą można obarczyć „ich podstawowe choroby” (albo „wirus”).

Z medycznego punktu widzenia, ogólna zasada przewodnia jest taka: szczepionka nie działa według żadnego rozsądnego standardu i powoduje dewastujące skutki. Więc wymuśmy jej więcej na ludziach.

Media głównego nurtu są współsprawcami tego procederu i przekazują narrację dwupunktowo: „Pandemia nadal się rozprzestrzenia i jedyną odpowiedzią jest szczepionka”.

Każdy może pojąć tę wiadomość i kiwać głową na znak zgody. Fakt, że przesłanie jest błędne i fałszywe na każdym poziomie, nie ma znaczenia dla jego sukcesu.

Jednak wprowadzanie obowiązku szczepienia to inna historia. Rządy wierzą, że mogą przycisnąć całe populacje do muru i trzymać je tam przez cały czas, każdego roku.

Ale faszyzm osiąga punkt krytyczny.

Na całym świecie tworzy się teraz rebelia.

CZĘŚĆ DRUGA

Niedawno organizacja ICAN (Informed Consent Action Network) ogłosiła[1] niepokojący fakt dotyczący szczepionki Pfizer COVID:

„FDA zapewniła opinię publiczną, że będzie działała przejrzyście wobec każdej zatwierdzonej szczepionki COVID-19. Ta obietnica z pewnością obejmowałaby poinformowanie opinii publicznej, co znajduje się we fiolce wstrzykiwanej w ramiona milionów ludzi. Niemniej jednak FDA postanowiła ukryć przed opinią publiczną składnik, który stanowi ponad 20% nierozcieńczonej fiolki każdej szczepionki Pfizer!”

„Po nadaniu szczepionce Pfizera licencji, FDA zezwoliła na przekazanie opinii publicznej arkusza informacyjnego[2], który zawiera listę składników szczepionki. Co zaskakujące, lista ta nie wspomina o tajnym składniku. Jaki jest, czym jest ten tajny składnik? Nikt nie wie tego poza Pfizerem i FDA. W dokumentacji technicznej, która nie jest przeznaczona do powszechnej dystrybucji, FDA ujawniła[3], że ​​ten tajny składnik stanowi około 22% nierozcieńczonej fiolki (0,45 ml z 2 ml), ale całkowicie wymazała nazwę tajnego składnika.

„Prawnicy ICAN natychmiast skontaktowali się z FDA i poprosili o skasowanie tej edycyjnej korekty. Jednak FDA odmówiła zrobienia tego bez formalnego żądania. Dlatego ICAN, za pośrednictwem swoich prawników, złożyła formalny wniosek do FDA[4] o ujawnienie szczegółów tajnego składnika”.

Wniosek: Bez ujawnienia każdego składnika szczepionki ŚWIADOMOWA ZGODA JEST NIEMOŻLIWA. Osoba, której nakazano zaszczepienie się może tego odmówić, ponieważ nie może uzyskać wystarczających informacji na wyrażenie zgody.

I na jakiej podstawie szczepionka może być legalna? Jeśli świadoma zgoda jest prawem, to ukrycie jej możliwości poprzez ukrycie składnika szczepionki automatycznie spowodowałoby, że szczepionka byłaby nielegalna.

Nie mówimy tutaj o kucharzu, który ma jakąś sekretną mieszankę przypraw do swoich potraw. Tu mowa o zastrzyku genetycznym przeznaczonym dla całej planety.

Jon Rappoport

1 października 2021

Tłum i oprac. www.bibula.com
2021-10-01
na podstawie: „Boosters: how to kill more people with impunity” (Oct 1) – Jon Rappoport’s Blog – NoMoreFakeNews.com Przypisy Red.:

1. Tweet organizacji ICAN żądającej od FDA natychmiastowego ujawnienia szczegółów tajnego składnika szczepionki Pfizer:

2. Wydany przed FDA tzw. Fact Sheet, czyli arkusz informacyjny dla odbiorców szczepionki, dotyczący produktów firmy Pfizer, rozprowadzonych pod dwiema legalnie odrębnymi przedmiotami: „Pfizer-BioNTech COVID-19 VACCINE” oraz „COMIRNATY (COVID-19 VACCINE, mRNA)”. Ta pierwsza była i jest wstrzykiwana w ramach awaryjnej autoryzacji Emergency Use Authorization – EUA. Druga, z komercyjną nazwą Comirnaty ma przyznaną przez FDA tzw. pełną autoryzację, lecz NIE JEST JESZCZE DOSTĘPNA NIGDZIE NA ŚWIECIE i każda osoba jest dalej szczepiona produktem w ramach EUA. [Więcej o różnicach w wydanych autoryzacjach – tutaj]

Fact Sheet o pełnej nazwie „VACCINE INFORMATION FACT SHEET FOR RECIPIENTS AND CAREGIVERS ABOUT COMIRNATY (COVID-19 VACCINE, mRNA) AND PFIZER-BIONTECH COVID-19 VACCINE TO PREVENT CORONAVIRUS DISEASE 2019 (COVID-19)”, dostępny jest tutaj (plik pdf)

3. Techniczna dokumentacja FDA, nie mająca być pierwotnie przeznaczona do opinii publicznej, zawiera w spisie składników szczepionki firmy Pfizer, tajemniczy składnik, wypełniający 22% całej objętości nierozcienczonej fiolki (o,45 ml z 2 ml fiolki) – dostępna jest tutaj na stronie FDA (plik pdf)

W dokumencie wielokrotnie dokonano brutalnych cenzorskich ingerencji wymazując części, paragrafy, rysunki, a nawet całe zdania, w których mowa jest o tajemnicznym składniku „szczepionki przeciwko Covid-19”, zastępując ten składnik sygnaturą „(b) (4)„.

Poniżej, jako przykład podajemy fragmenty strony 6 i 7 dokumentu FDA o nazwie „Summary Basis for Regulatory Action – COMIRNATY”, z wymazaną treścią.                                                                                                                                                                                                                                                                                  Screenshot of the FDA Document, page 6                                                                                             Screenshot of the FDA Document, top part of page 7

4. Cały list ICAN do FDA – tutaj

https://www.icandecide.org/wp-content/uploads/2021/09/IR0558-FDA-Ingredients-in-Pfizer-Vaccine_FINAL.pdf

I jeszcze w temacie, jakkolwiek dotyczy zawartości preparatów innych firm. W najnowszym wywiadzie znanego dziennikarza Stew Petersa, mowa jest o pierwszych w USA niezależnych badaniach tzw. szczepionek przeciwko Covid-19, pod kątem ich zawartości. Gość programu, dr Carrie Madej przedstawia przebieg i wyniki badań, w których osobiście uczestniczyła. Laboratorium badało kilka nietkniętnych i otworzonych dopiero do badania fiolek preparatów J&J i Moderna i pod mikroskopem (powiększenie 400x) wykryto jakieś trudne do opisania i nieznane elementy materiału przewodzącego (graphene-like structures), reagującego na światło (białe światło mikroskopu). Ponadto, w kilku próbkach znaleziono dziwne niezidentyfikowane przedmioty przypomnające „organizmy”, mające jakieś odnogi, macki.

Co znajduje się w preparatach firmy Johnsons&Johnson i Moderna?
Org. title: „Dr. Carrie Madej: First U.S. Lab Examines „Vaccine” Vials, HORRIFIC Findings Revealed”

Published on: September 29, 2021

Source: https://rumble.com/vn482j-dr.-carrie-madej-first-u.s.-lab-examines-vaccine-vials-horrific-findings-re.html
Poniżej, zrzut ekranu strony internetowej ‚Serwis Rzeczypospolitej Polskiej’ – gov.pl, z ogłoszeniem pt „Przypominająca trzecia dawka szczepionki przeciw COVID-19 dla osób po 50. roku życia”
Źródło: gov.pl

Zapamiętujmy, zachowujmy te treści, które posłużą jako materiał dowodowy w procesach zbrodniarzy – w tym obecnych władz RP na wszystkich szczeblach – oskarżonych o współudział w masowym ludobójstwie z wykorzystaniem podstępu i pretekstu pseudo-medycznego o nazwie „Covid-19”.

źródło: https://www.bibula.com/?p=128265

2. Wzrost A.D.E. u populacji zaszczepionej na COVID-19
Program Departamentu Obrony oparty na sztucznej inteligencji o nazwie „Project Salus”, prowadzony we współpracy z JAIC (Połączone Centrum Sztucznej Inteligencji), przeanalizował dane dotyczące 5,6 miliona beneficjentów Medicare [program ubezpieczeń społecznych] w wieku 65 lat lub starszych. Dane zostały zebrane z Humetrix, platformy danych i analiz czasu rzeczywistego, która śledzi wyniki opieki zdrowotnej. Analiza prawna tych danych przedstawiona przez Thomasa Renza z Renz-Law.com jest zawarta w wywiadzie zamieszczonym na filmie niżej.

https://www.cda.pl/video/628391345 Alarmujące odkrycia pokazują, że zdecydowana większość hospitalizacji z powodu Covid-19 ma miejsce wśród osób w pełni zaszczepionych, a wyniki wśród w pełni zaszczepionych pogarszają się z każdym tygodniem. Wydaje się, że pasuje to do wzorca tak zwanego A.D.E (ang. Antibody Dependent Enhancement, pol. “Wzmocnienia Zależnego od Przeciwciał”), w którym interwencja terapeutyczna (szczepionki mRNA) pogarsza wyniki zdrowotne i prowadzi do nadmiernej liczby hospitalizacji i zgonów.

Przedstawione tutaj dane burzą oficjalną narrację Bidena i Fauciego, która fałszywie twierdzi, że Ameryka doświadcza „pandemii nieszczepionych”. Dane pokazują, że pandemia faktycznie wydaje się przyspieszać u zaszczepionych przeciw Covid-19, podczas gdy osoby nieszczepione mają znacznie lepsze wyniki niż osoby zaszczepione.

Ponadto, zgodnie z tymi danymi (pokazanymi poniżej), jedyną najlepszą strategią unikania poszczepiennych zakażeń i hospitalizacji jest naturalna odporność wywodząca się z wcześniejszej infekcji.

Pełna analiza nosi tytuł „Effectiveness of mRNA COVID-19 vaccines against the Delta variant among 5.6M Medicare beneficiaries 65 years and older” („Skuteczność szczepionek mRNA COVID-19 przeciwko wariantowi Delta wśród 5,6 mln beneficjentów Medicare w wieku 65 lat i starszych”) i jest datowana na 28 września 2021 r. Prezentacja tych danych składa się z 17 slajdów, które są dostępne na stronie internetowej Humetric w formie prezentacji, również umieszczonej na serwerach „Natural News” w wersji PDF, która jest wygodniejsza do przeglądania i drukowania.

Jak podaje dokument JAIC Project Salus: „W tej 80% zaszczepionej populacji 65+ szacunkowo 60% hospitalizacji z powodu COVID-19 miało miejsce u w pełni zaszczepionych osób w tygodniu kończącym się 7 sierpnia.”
    Do 21 sierpnia 71% „przypadków” Covid-19 wystąpiło wśród w pełni zaszczepionych osób: “W tej 80% zaszczepionej populacji 65+ szacunkowo 71% przypadków COVID-19 wystąpiło u osób w pełni zaszczepionych.”                                                                                                                                                                                                                                                                                           Dane te pokazują, że gdy wariant Delta zbliżył się do 97% wskaźnika infekcji, „przypadki” i hospitalizacje wśród w pełni zaszczepionych osób wykazywały uderzający wzrost z każdym mijającym tygodniem.

Na slajdach „VE” odnosi się do skuteczności szczepionki. „Przełom” oznacza nieudaną szczepionkę, w przypadku której u osoby w pełni zaszczepionej diagnozuje się nosicielstwo. Wiele z tych osób wymaga hospitalizacji i leczenia na OIT (patrz slajdy poniżej).

Niektóre z kluczowych ustaleń analizy projektu Salus obejmują:

– potwierdzono, że skuteczność szczepionek mRNA z czasem maleje;

– z każdym mijającym tygodniem osoby zaszczepione szczepionkami mRNA wykazują zwiększone ryzyko niedziałania szczepienia/zakażenia wymagającego hospitalizacji;

– z analizy: „W 6 miesięcy po szczepieniu wskaźnik szans wzrasta do 2,5”.

Naturalna odporność działa: wcześniejsza infekcja znacznie zmniejsza prawdopodobieństwo, że zaszczepiona osoba będzie wymagała hospitalizacji z powodu późniejszej infekcji.                                                                                                                                                                                     Niepowodzenie szczepienia dramatycznie pogarsza się w ciągu 5-6 miesięcy po zaszczepieniu. Jeden slajd z analizy pokazuje, że tak zwane „przełomowe” infekcje — niepowodzenie szczepień — zwiększają się z czasem, wykazując prawie podwojenie liczby zakażeń przełomowych wśród osób zaszczepionych 5-6 miesięcy temu w porównaniu z osobami zaszczepionymi zaledwie 3-4 miesiące temu.

Dane te kończą się 21 sierpnia 2021 r., ale trend nie wydaje się spłaszczać. Ponieważ co tydzień do tej analizy dodawanych jest coraz więcej danych, wydaje się prawie pewne, że wskaźniki zakażeń przełomowych będą z czasem rosły u zaszczepionych osób. Nie wiemy jeszcze, co stanie się w ciągu 9 miesięcy po szczepieniu, ale dane te dają powody do poważnych obaw.                                                                                                                                                                                                          Poniższy wykres pokazuje, że zarówno szczepionki Pfizer, jak i Moderna wykazują ten sam wzorzec pogarszających się wskaźników „przełomowych” infekcji. Zwróć uwagę na trend wzrostowy wszystkich słupków na tym wykresie, co oznacza, że ​​obie szczepionki mRNA powodują taki sam wzrost infekcji wśród w pełni zaszczepionych                                                                                                                                                                                                                                                                             Po pojawieniu się wariantu Delta 71% „przełomowych” przypadków COVID-19 miało miejsce wśród w pełni zaszczepionych. Jak pokazuje poniższy wykres, 71% „przypadków” COVID-19 to przypadki przełomowe (niedziałające szczepionki), gdy wariant Delta osiągnął 90% rozprzestrzeniania się wśród zarażonych.

Autorzy tego dokumentu stwierdzają, że ci, którzy zostali zaszczepieni, nie są uważani za „zaszczepionych” do dwóch tygodni po otrzymaniu zastrzyków, co oznacza, że ​​w tym zestawie danych ignoruje się infekcje, hospitalizacje i zgony, które miały miejsce od 0 do 14 dni.

W rzeczywistości oznacza to, że odsetek „w pełni zaszczepionych” osób mających przełomowe infekcje, hospitalizacje i zgony jest znacznie wyższy niż wynika z tych danych. Jeśli twierdzą, że poziom wynosi 71%, to w rzeczywistości może to być bardziej 80% lub nawet 90%, ale nie wiemy na pewno, ponieważ ukrywa się wszystkie negatywne skutki zdrowotne w pierwszych dwóch tygodniach po podaniu szczepionek (twierdząc, że ci ludzie są „nieszczepieni”, co jest celowym oszustwem wykorzystywanym w celu ukrycia szkodliwych skutków szczepionek).                                                                                                                                                                                                                                              Najmocniej dotknięte są grupy etniczne: rdzenni Amerykanie, Latynosi i Murzyni. Wreszcie przerażający slajd w zestawie danych pokazuje, że jednym z najwyższych czynników ryzyka hospitalizacji po zaszczepieniu jest po prostu bycie rdzennym Amerykaninem. Zgodnie z danymi na tym slajdzie, rdzenni Amerykanie mają około 50% większe szanse na hospitalizację po zaszczepieniu w porównaniu z innymi grupami etnicznymi, takimi jak biali. Latynosi mają nieco mniejsze ryzyko, które wydaje się być około 40%. Czarni mają około 25% wyższe szanse.

Dlaczego tak jest? Właściwości wzmacniania funkcji szczepionek, które zostały wprowadzone do broni biologicznej SARS-CoV-2 — poprzez Fauciego, Daszaka i NIH — skupiają się na receptorach ACE2, które występują w wyższych gęstościach w docelowych układach narządów wielu grup mniejszościowych, takich jak rdzenni Amerykanie, Latynosi i Murzyni. Doprowadziło to wielu obserwatorów do konkluzji, że białko kolczaste – które jest generowane w ciałach tych, którzy przyjmują szczepionki mRNA – jest rasową bronią biologiczną, mającą na celu depopulację grup mniejszościowych.

Louis Farrakhan, przywódca Narodu Islamu, podjął wiele wysiłków, aby na przykład zwrócić na to uwagę swoich zwolenników. Te dane dostarczone przez dokument DoD / JAIC / Project Salus pokazany tutaj wydają się potwierdzać wiarygodność takich teorii.

Inne czynniki, które znacznie zwiększają prawdopodobieństwo hospitalizacji po otrzymaniu szczepień, obejmują niewydolność nerek (ESRD), olbrzymią otyłość, przewlekłą chorobę wątroby lub chemioterapię.      Naturalna odporność zapewnia udokumentowaną ochronę przed przyszłą hospitalizacją. I wreszcie, dane przedstawione w tym dokumencie pokazują, że naturalna odporność – wymieniona jako „wcześniejsze przechorowanie Covid-19” znacznie zmniejsza ryzyko hospitalizacji po otrzymaniu szczepionek przeciwko Covid-19 (patrz slajd powyżej).

Oznacza to, że najlepszym sposobem na zapewnienie najbezpieczniejszego wyniku szczepionki przeciw Covid jest przeżycie infekcji przed zaszczepieniem. To radykalnie zmniejsza ryzyko negatywnych skutków zdrowotnych.

Z drugiej strony, jeśli ktoś już miał Covid to po co miałby w ogóle potrzebować szczepionki? Jeśli już, to dane te pokazują, że każdy, kto decyduje się przyjąć szczepionkę przeciw Covid-19, dokonuje złego wyboru, jeśli chce uniknąć infekcji, hospitalizacji lub zgonu.

Po raz kolejny okazuje się, że naturalna odporność jest najskuteczniejszym stanem, który zmniejsza potencjalne negatywne efekty.

Podsumowując, dane z DoD/JAIC całkowicie burzą fałszywą narrację Bidena, Fauciego, Walensky’ego i innych „autorytetów”, którzy wciąż próbują zmusić Amerykanów do myślenia, że ​​szpitale są wypełnione nieszczepionymi ludźmi. W rzeczywistości to zdecydowana większość hospitalizacji i zgonów ma miejsce wśród osób, które zostały w pełni zaszczepione – według 5,6 miliona osób przebadanych w tym konkretnym zestawie danych (Medicare).

Co ważne, wyniki zdrowotne po szczepieniu pogarszają się z czasem, co oznacza, że ​​szczepionki wydają się stopniowo uszkadzać układ odpornościowy w kolejnych miesiącach, czyniąc zaszczepione osoby znacznie bardziej podatnymi na kolejne infekcje.
                                                                                                                                                          To jest właśnie definicja A.D.E. (ang. Antibody Dependent Enhancement, pol. „Wzmocnienia zależnego od przeciwciał”), przed którą ostrzegało wielu analityków, takich jak dr Sherri Tenpenny. Teraz wydaje się, że ADE nie jest już tylko teorią, ale raczej potwierdzonym zjawiskiem odzwierciedlonym w oficjalnych danych Medicare.

Adwokat Thomas Renz powiedział „Natural News”, że te dane powinny natychmiast skutkować nie tylko unieważnieniem przez FDA EUA szczepionek mRNA i statusu zatwierdzenia, ale także tym, że najwyżsi menedżerowie FDA, Fauci i Big Pharma powinni zostać pozwani na podstawie naruszeń ustawy RICO dotyczącej nielegalnej działalności i zorganizowanej przestępczości.

Autorstwo: Mike Adams
Źródło oryginalne: NaturalNews.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl

3. Jerzy Zięba – Dzieje Się                                                                                                                                                                                                                                                   https://vk.com/video-201956532_456240363