Ludzie umierają po szczepionce na covida

Komendant Główny Policji z grzywną i nakazem doprowadzenia na salę sądową. 

Dziennikarzom polecam – sprawa z wokandy wczoraj,
II wydział karny Sygnatura akt. 1196/20. Sędzia Justyna Koska-Janusz. Brawa dla tej Pani. Brawa dla niezależnych sędziów. W waszych rękach spoczywają losy Rzeczpospolitej. 

SZCZEGÓŁY  
W jednej ze spraw w związku z zatrzymaniem 16 maja, sędzia Sądu Rejonowego dla Warszawy Śródmieście, wezwał jeszcze we wrześniu 2020 Policję do dostarczenia nagrań operacyjnych celem oceny, czy przypadkiem mamy do czynienia, nie tylko z nieuzasadnionym zatrzymaniem ale również z przestępstwem polegającym na celowym i bezpodstawnym pozbawieniu wolności (wywożenie do komisariatów i trzymanie w sukach przez wiele godzin to też jest pozbawienie wolności).  
Policja odpisała, że nagrania ma ale nie przekaże. Sędzina się wkurzyła i ukarała komendanta głównego grzywną oraz nakazała jego doprowadzenia na sprawę, celem wyjaśnienia dlaczego policja w Polsce lekceważy sąd.

Przeciek z Sali Sądowej
Przeciek z Sali Sądowej.Sensacyjna Decyzja Sądu.

Już wiecie, dlaczego PIS tak bardzo boi się unijnej praworządności. Pis nie tylko niszczy sądy ale je ostentacyjnie lekceważy. 
PISowska milicja, przecieki mówią iż Policjanci na stanowiskach dowodzących stają się pospolitymi przestępcami. Policja jest zarządzana przez grupę ludzi która jest podporządkowana władzy, która działając w zmowie łamie prawa obywateli do demonstracji (wszystkie są legalne a zakazy są nielegalne) oraz stosuje nieuzasadnioną przemoc i techniki prewencyjne niezgodne z prawem.

Swoją drogą komendant główny policji doprowadzany przez psy na sprawę to będzie piękny widok. Następny do doprowadzenia to Kaczyński jak zwierzchnik polityczny policji. Tym razem się nie wywinie jak Jaruzelski czy Kiszczak. Będziesz siedział na emeryturze w więzieniu Kaczorze za podżegnie do przestępstw.