Eksterminacja

Eksterminacja Polaków na zlecenie Koncernów Farmaceutycznych.

PIS dąży do masowej eksterminacji Narodu Polskiego za sprawą pseudo szczepionek,które nigdy nie zostały należycie przebadane pod kątem bezpieczeństwa. Zastrzyki(szczepionki) bo tak należy nazywać te produkty ,które zostały na kolanie przygotowane przez międzynarodowe koncerny farmaceutyczne.

eglob24.pl
Eksterminacja Zastrzyki depopulacyjne!

Dla koncernów liczy się tylko czysty zysk i klienci na lata będą ich klientami. Cała medialna nagonka na COVID-19 to nic innego jak opłacana kampania socjotechniczna przez koncerny farmaceutyczne,oraz największego bandytę jakim jest Bill Gates,który powinien zostać wydany władzą Indyjskim,gdzie jest oskarżony o śmierć tysięcy dzieci,które zostały zaszczepione śmiercionośnymi zastrzykami. Owe zastrzyki doprowadziły do śmierci tysięcy dzieci,a kilkadziesiąt tysięcy zostało sparaliżowanych,okaleczonych na całe życie.Zaszczepione dziewczynki przeciw wirusowi HPV zostały medycznie wykastrowane. próba eksterminacji w Indiach się nie powiodła.

Polski rząd pod naciskami i chęcią zysków zgodził się na masowe eksperymenty na Polakach. Polacy mają być królikami doświadczalnymi,na rzecz koncernów farmaceutycznych.

Eksterminacja została zaplanowana w sposób przemyślany. Media ogólnopolskie oraz regionalne od kilku miesięcy wprowadzają panikę,strach i podają iż jedynym remedium to szczepionka.

Sanepid na usługach koncernów wiedzie prym w dążeniu do masowej Eksterminacji,nakładając potężne kary na obywateli mimo,iż Polska Konstytucja mówi co innego.

PIS i jego poplecznicy każdego dnia kłamią i wprowadzają efekt zastraszania obywateli,oraz niszczenia gospodarki aby inne podmioty zagraniczne mogły przejąć dorobek życia Polskich przedsiębiorców.

Media Ogólnopolskie i regionalne które są w rękach zagranicznych właścicieli można nazwać sprzedajnymi szmalcownikami to co wyrabiają ich dziennikarzyny przechodzi najśmielsze oczekiwania.

Pamiętajcie wiele niby to teorii spiskowych które tak się nazywa ,dziwnym trafem się potwierdza. Czyli kto kłamie?

Włącz Myślenie!!

eglob24.pl
Eksterminacja coraz bliżej