Bill Gates

Bill Gates mówi, że pierwsza szczepionka nie będzie działała i dopóki „wielu ludzi” nie weźmie drugiej szczepionki przeciwko COVID świat nie wróci do normy.

Billioner-filantrop Bill Gates mówi, że świat nie wróci do normy, dopóki „wielu ludzi” nie weźmie drugiej „super skutecznej” szczepionki na koronawirusa, która powstanie dopiero za wiele lat.

Bill Gates Depopulator ludzkości.

Gates powiedział NBC, że sytuacja nie ulegnie odwróceniu, dopóki nie osiągniemy „Zero COVIDa” – całkowitej eliminacji wirusa na całym świecie, co jest najwyżej postawioną poprzeczką jaką wyznczono wobec jakiejkolwiek innej choroby w historii świata.

„Jedynym sposobem, w jaki całkowicie wrócimy do normalności, jest posiadanie, może nie pierwszej generacji szczepionek, ale ostatecznie szczepionki, która jest super skuteczna i którą przyjmuje wielu ludzi, i że choroba zostaje wyeliminowana w skali globalnej”
 powiedział Gates.

„Od tego momentu możemy wreszcie zająć się wszystkimi problemami, które powstały – w edukacji, zdrowiu psychicznym – i zacząć budować na nowo w pozytywny sposób” dodał.
https://www.youtube.com/embed/_Q8D1tdpeIU
Przewidywania założyciela Microsoftu, co do tego kiedy życie wróci do jakiegokolwiek pozoru normalności, wydają się być coraz bardziej ponure.

Szczepionki Gatesa mają zabić i okaleczyć miliony:https://www.youtube.com/embed/F8GHcP7STg0

W zeszłym tygodniu podkreśliliśmy prognozę Gatesa, że ​​„najlepszym scenariuszem powrotu do normalności byłby koniec 2021 r.”, którą to datę podał z zastrzeżeniem, iż „ Nadal nie wiemy, czy te szczepionki się powiodą”.

Wielu podejrzewa, że ​​pandemia koronawirusa jest wykorzystywana przez elity w celu przeprowadzenia „wielkiego resetu”. Oznacza on zniszczenie kapitalistycznego systemu na korzyść gospodarki „Nowego Zielonego Ładu”, co doprowadzi do masowego wstrząsu gospodarczego.
https://www.youtube.com/embed/FSlFsu84f5A

Szczepienia Gatesa są narzędziem depopulacyjnym:https://www.youtube.com/embed/TzPiX5abxJ8https://www.youtube.com/embed/Mm6RQqbKUN0

Sieci informacyjne, takie jak CNN, wydają się nalegać na to, aby „nowa normalność” stała się trwałym elementem życia, a ich redaktor ds. bezpieczeństwa międzynarodowego, Nick Paton Walsh, zapewnił, że ​​obowiązkowe noszenie masek stanie się „permanentne”, „stanie się częścią życia”, a opinia publiczna musi się „z tym pogodzić”.

W zeszłym miesiącu Bill Gates powiedział, że każdy, kto kwestionuje prawdziwy program walki z koronawirusem lub szczepionkę na COVID-19, jest „szalonym teoretykiem spisku”.

Link do oryginalnego artykułu: LINK